ПАРТНЕРИ

Heading photo

Європейський Союз

Європейський Союз складається з 27 держав-членів та їхніх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їхніми народами, та з народами з-поза їхніх меж.

Heading photo

Міжнародний фонд «Відродження»

Міжнародний фонд «Відродження» – одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, що з 1990-го року допомагає розвивати в Україні відкрите суспільство на основі демократичних цінностей. За час своєї діяльності Фонд підтримав близько 20 тисяч проектів, до реалізації яких долучилися понад 60 тисяч активістів та організацій України на суму понад 200 мільйонів доларів США.

Heading photo

PrivacyHub

PrivacyHub – українська громадська організація. Ми займаємося просуванням культури захисту персональних даних в Україні і Східній Європі. У кожної людини є невід’ємне право на повагу до приватності. Наша мета – це забезпечення поваги до приватності в повсякденному житті українців і формування спільноти експертів в сфері захисту персональних даних.

Heading photo

Legal Innovations

ГО «Юридичні інновації» — соціальне підприємство, яке піклується про суспільні інтереси в Україні через інновації в праві.
Візія — ми головний провайдер для розвитку інновацій в праві та акселерації юридичних стартапів.
Місія — Ми створюємо інноваційне юридичне середовище та прискорюємо трансформацію суспільства на шляху до свободи та справедливості

Made with